Często zadawane pytania

Masz jakiekolwiek pytania na temat ZAZUMO? Aby znaleźć szybką odpowiedź, wystarczy przeglądnąć poniżej często zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam swojego pytania, możesz skorzystać z formularza po prawej stronie, aby od razu je zadać.Ogólne

 1. Czym jest ZAZUMO i jak działa?

  ZAZUMO to duża społeczność osób, które szukają łatwego rozwiązania, aby znaleźć najlepsze oferty online. Wystarczy się zarejestrować i powiedzieć nam o swoich zainteresowaniach. Na podstawie konkretnych zainteresowań zaczniesz otrzymywać indywidualne oferty na swoim profilu.

 2. Czy z ZAZUMO korzysta się za darmo?

  Oczywiście!

  Nasze usługi są całkowicie darmowe i takie pozostaną.

 3. Dlaczego warto korzystać z ZAZUMO?

  ZAZUMO znacznie ułatwia znajdowanie ofert online, które faktycznie mogą Cię interesować. Zamiast samodzielnie przeglądać Internet, wystarczy jednorazowo określić swoje preferencje, a ZAZUMO zajmuje się resztą.

  Każdego dnia nasz zespół szuka najbardziej interesujących ofert, które będą dla Ciebie korzystne; niezależnie od tego, czy jest to najbardziej pożądana oferta wyjazdu wakacyjnego czy promocja na grę, sprzęt elektroniczny lub ubrania.

  Na Twoim koncie zawsze będą pojawiać się najnowsze i najlepsze oferty, wybrane specjalnie dla Ciebie.Oferty

 1. Czy będę w stanie znaleźć oferty w moim kraju?

  Obecnie ZAZUMO działa w większości europejskich krajów. Mimo tego nie obsługujemy mniejszych krajów lub krajów, w których obecnie zbyt mało osób korzysta z Internetu.

  Kraje te to m.in. Kosowo, Czarnogóra, Mołdawia, Estonia, Łotwa i Islandia. Możliwość obsługi tych krajów może pojawić się w przyszłości.

 2. Jakiego rodzaju oferty są do wyboru?

  ZAZUMO specjalizuje się w ofertach dotyczących turystyki, zakupów online, finansów, energii, gier, zwierząt domowych, sprzętów elektronicznych, biznesu, oprogramowania, biżuterii, telekomunikacji i randkowania.

 3. W jaki sposób mogę modyfikować oferty, które otrzymuję?

  Po wybraniu jednej z głównych kategorii, dla której chcesz otrzymywać oferty, znajdziesz dalsze opcje na swoim koncie, które pozwolą dodatkowo doprecyzować preferencje, jak np. określenie zakresu cenowego lub poziomu komfortu poszukiwanego wyjazdu wakacyjnego.

  Chcesz wprowadzić zmiany w zakresie swoich preferencji? Możesz to zrobić, logując się na swoje konto i przechodząc do opcji „Edytuj swoje informacje”, aby wprowadzić wymagane poprawki.

 4. Czy mogę skontaktować się z kimś, kto pomoże mi z moimi preferencjami?

  ZAZUMO przydziela Ci opiekuna klienta. Jeśli będziesz potrzebować jakiejkolwiek pomocy, możesz skontaktować się ze swoim opiekunem klienta bezpośrednio z poziomu swojego profilu.

 5. Gdzie ZAZUMO znajduje swoje oferty?

  ZAZUMO ma specjalny zespół, który śledzi oferty online składane zarówno przez małe, jak i duże przedsiębiorstwa. Wymienione oferty i przedsiębiorstwa są sprawdzane codziennie, aby użytkownicy otrzymywali wyłącznie najnowsze propozycje. Nasz zespół zawsze dysponuje aktualnymi informacjami na temat najnowszych trendów i najbardziej wartościowych ofert w danym sektorze przemysłu.Konto

 1. Jak zacząć?

  Założenie konta na ZAZUMO jest łatwe!

  Wystarczy się zarejestrować, aby utworzyć darmowe konto i wybrać kategorię, dla której chcesz otrzymywać oferty. Kiedy konto będzie aktywne, należy dodatkowo wyszczególnić typy ofert, które chcesz obserwować, definiując zakres cenowy i inne główne współczynniki. Wystarczy przejść do swojego profilu i wybrać opcję „Edytuj swoje informacje”.

  Po ustawieniu i skonfigurowaniu konta, zaczniesz otrzymywać oferty codziennie, co tydzień lub co miesiąc – w zależności od swoich preferencji.

 2. Do czego jest używane moje konto lub informacje osobiste?

  Wszystkie informacje, które nam dostarczysz, mają na celu stworzyć profil użytkownika, który umożliwi nam przesyłanie prawidłowych ofert.

  Twoje informacje nie będą sprzedawane ani używane do jakichkolwiek innych celów bez Twojej zgody.

 3. Jak mogę usunąć swoje konto?

  Twoje konto może zostać trwale usunięte po zalogowaniu się i wybraniu opcji „Edytuj swoje informacje”. Tutaj znajdziesz opcję usunięcia swojego konta.

  Będzie nam jednak przykro, jeśli pożegnasz się z nami. Masz jakiekolwiek sugestie dotyczące polepszenia działania portalu ZAZUMO? Chętnie je usłyszymy!


Nie możesz znaleźć odpowiedzi?

Skontaktuj się ze mną i zadaj mi pytanie.

questions@zazumo.com
zazumo


Wyślij bezpośrednią wiadomość

Dziękujemy za kontakt z nami. Możesz oczekiwać odpowiedzi w ciągu 1 dnia roboczego!