O ZAZUMO

ZAZUMO tworzy entuzjastyczny zespół, który z pełnym oddaniem nieustannie oferuje zarejestrowanym użytkownikom najciekawsze propozycje i oferty online. Nasi użytkownicy mają możliwość wyszczególnienia ofert, które otrzymują w dwunastu różnych kategoriach. Dzięki temu możemy pokazywać każdemu użytkownikowi najistotniejsze i najlepsze oferty dostępnych aktualnie w Internecie na podstawie ich profilu.

Obecnie ZAZUMO oferuje swoje usługi w większości krajów Europy. Aby móc obsłużyć jak najwięcej osób, aktywnie monitorujemy najlepsze oferty w dużej części krajów Starego Kontynentu. ZAZUMO koncentruje się na ofertach z dziedziny finansów, zakupów internetowych, elektroniki, biznesu, oprogramowania, turystyki, energii, gier, telekomunikacji, randkowania, zwierząt domowych i biżuterii.

Oferty prezentowane na portalu ZAZUMO wahają się od promocji po darmowe dodatki i usługi. Użytkownicy widzą nie tylko oferty, które pasują do ich indywidualnego profilu i preferencji użytkownika.

Praca w ZAZUMO

Na ZAZUMO często poszukujemy nowych członków zespołu, aby zapewnić użytkownikom naszego portalu jeszcze lepsze wrażenia podczas jego użycia. Przeglądnij nasze aktualne oferty pracy i sprawdź, czy jesteś w stanie pomóc nam w osiągnięciu naszych celów.


Chcesz z nami porozmawiać?

Dziękujemy za kontakt z nami. Możesz oczekiwać odpowiedzi w ciągu 1 dnia roboczego!


Często zadawane

 1. Czym jest ZAZUMO i jak działa?

  ZAZUMO to duża społeczność osób, które szukają łatwego rozwiązania, aby znaleźć najlepsze oferty online. Wystarczy się zarejestrować i powiedzieć nam o swoich zainteresowaniach. Na podstawie konkretnych zainteresowań zaczniesz otrzymywać indywidualne oferty na swoim profilu.

 2. Czy z ZAZUMO korzysta się za darmo?

  Oczywiście!

  Nasze usługi są całkowicie darmowe i takie pozostaną.

 3. Dlaczego warto korzystać z ZAZUMO?

  ZAZUMO znacznie ułatwia znajdowanie ofert online, które faktycznie mogą Cię interesować. Zamiast samodzielnie przeglądać Internet, wystarczy jednorazowo określić swoje preferencje, a ZAZUMO zajmuje się resztą.

  Każdego dnia nasz zespół szuka najbardziej interesujących ofert, które będą dla Ciebie korzystne; niezależnie od tego, czy jest to najbardziej pożądana oferta wyjazdu wakacyjnego czy promocja na grę, sprzęt elektroniczny lub ubrania.

  Na Twoim koncie zawsze będą pojawiać się najnowsze i najlepsze oferty, wybrane specjalnie dla Ciebie.

Zobacz wszystkie pytania i odpowiedzi