Odkrywaj najlepsze oferty, oszczędzaj pieniądze

Ponad 8.000 ofert od firm z całego świata

Zarejestruj się dzisiaj!
1 Zarejestruj się

Twoja aplikacja zostanie sprawdzona i zatwierdzona w najbliższym możliwym terminie przez jednego z naszych specjalnych opiekunów klienta.

2 Określ swoje zainteresowania

Do wyboru jest dwanaście konkretnych kategorii, które gwarantują, że otrzymasz oferty najlepiej dopasowane do swoich potrzeb.

3 Znajdź najlepsze oferty

Po wprowadzeniu wszystkich ustawień Twoje indywidualne konto pomoże nam w wyszukiwaniu odpowiednich ofert.

Dlaczego wybrać ZAZUMO?

Osobisty opiekun klienta

ZAZUMO przydziela Ci osobistego opiekuna klienta, aby zapewnić, że będziesz otrzymywać wyłącznie oferty, które będą dla Ciebie korzystne w ramach określonej kategorii. Opiekun klienta z chęcią pomoże Ci w procesie konfiguracji profilu, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze oferty online.

Zawsze najlepsze oferty

Kiedy Twoje konto zostanie w pełni skonfigurowane, wybrane oferty znajdziesz za każdym razem, kiedy odwiedzisz swój profil. ZAZUMO ma możliwość szybkiego wyświetlania najlepszych ofert swoim użytkownikom dzięki nieustannemu monitorowaniu najaktualniejszych ofert i dopasowywaniu ich do indywidualnych współczynników i preferencji dla każdej zarejestrowanej osoby.

Oszczędzaj pieniądze na każdym urządzeniu

W ciągu ostatnich kilku lat błyskawicznie wzrosła popularność użycia smartfonów i tabletów jako urządzeń do przeglądania Internetu. Zadaniem ZAZUMO jest zapewnienie wszystkim swoim użytkownikom jak najlepszych doświadczeń związanych z użyciem portalu. Właśnie dlatego możesz korzystać z naszych usług, aby znaleźć najlepsze oferty online, bez względu na preferowane urządzenie.

Zarejestruj się dzisiaj!